امداد خودرو رشت

خدمات خودرو رضوانشهر

امداد خودرو رضوانشهر

امداد خودرو رضوانشهر _ حمل خودرو رضوانشهر _ خودرو بر رضوانشهر

امداد خودرو رضوانشهر با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق رضوانشهر را در صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ما تماس بگرید. در دنیای امروزه با افزایش  استفاده از انواع خودروهای شخصی به عنوان یکی از اصلی‌ترین وسایل حمل و نقل، امداد خودرو به یکی از مهم‌ترین خدمات در سراسر جهان به خصوص ایران مبدل گشته.

امداد خودرو شبانه روزی

خدمات امداد خودرو رضوانشهر با داشتن یدک کش های حاضر در سراسر ایران، به صورت شبانه روزی در دسترس قرار دارند. هدف این شرکت، ارائه خدمات امدادی سریع، با ضمانت و با قیمت مناسب برای مشتریان است.

سامانه امداد خودرو رضوانشهر تمامی درخواست های خود را متمرکز کرده است و آنها را به صورت قاطع پاسخ می‌دهد. ما بعد از ارائه خدمات امدادی، قدردانی از رضایت شما عزیزان را دریافت می کنیم.

پس از دریافت درخواست امداد خودرو، امداد خودرو رضوانشهر ابتدا یدک کش مناسب بر اساس نیاز خودرو به محل ارسال می کند. در اکثر موارد، تعمیرات مورد نیاز بر روی خودرو در همان محل انجام می شود.

یدک کش های ما مجهز به انواع قطعات اورجینال خودرو هستند. در صورتی که تعمیر در محل امکان پذیر نباشد، خودرو به تعمیرگاه مجازی نزدیکترین شما منتقل خواهد شد.

چه زمانی کمک بخواهیم؟

حتی اگر در حال رانندگی هستید یا ماشین‌تان متوقف شده است و احساس می‌کنید خراب شده یا به نظرتان نقص فنی دارد، با امداد خودرو تماس بگیرید و درخواست کمک کنید. اگر مشکل خیلی جدی نیست و نیاز به تعمیرات جزئی دارد، یک متخصص امداد خودرو در محل مشکل وسیله نقلیه شما را رفع می سازد. اما اگر ایراد جدی دارد که در محل قابل رفع نیست، امداد خودرو آن را به تعمیرگاه معتبر می‌برد تا اقدامات لازم برای رفع نقص فنی انجام شود. برای حمل خودرو در رضوانشهر میتوانید از خدمات شرکت های امداد خودرو رضوانشهر استفاده کنید.

اگر فکر می‌کنید تا زمانی که ماشین شما دچار مشکل جدی نشود و روشن گردد نیازی به کمک و تعمیر آن ندارید، سخت در اشتباهید. نگهداری منظم و دقیق می‌تواند برای وسیله نقلیه شما بسیار مفید . کار ساز  باشد و از بروز هرگونه تصادف جدی و خطرناک در آینده جلوگیری میکند. به علاوه، اگر منتظر باشید تا مشکلات ماشین‌تان بد و بدتر شود، در نهایت هزینه بیشتری برای رفع مشکل پرداخت می‌کنید و زمان زیادی از شما تلف می‌شود.‏‎

امدادگر خودرو چه کسی است؟

فردی که دانش و توانایی لازم برای رفع مشکلات فنی اتومبیل را دارد امدادگر میگویند. این فرد باید علاوه بر داشتن توانایی جسمی کافی، دارای مهارت و تجربه‌‌ای ممتاز در زمینه تعمیر وسیله نقلیه باشد. امدادگران شاغل در مراکز امداد خودرو رضوانشهر این ویژگی‌ها را دارا هستند.

امداد گر خودرو رشت
امداد گر خودرو رضوانشهر

مزایای امداد خودرو رضوانشهر:

اگر فکر می‌کنید تا زمانی که خودروی شما مشکل خاصی نداشته باشد و به روشن نشدن نبرد ها آن نکشد، نیازی به خدمات امداد راهنمایی و تعمیرگاه ندارید، اشتباه می‌کنید. بهتر است تعمیرات جزئی و منظم را برای خودرویتان انجام دهید، زیرا می‌توانند به شما عملکرد بسیار بهتری را بخشیده و از وقوع هر گونه حادثه غیرقابل پیش‌بینی جلوگیری کنند. علاوه بر این، اگر مشکلات خودرویتان را تا زمانی که جدی‌تر شوند نادیده بگیرید، در آینده باید هزینه‌های بسیار بیشتری برای رفع آنها پرداخت کنید و زمان زیادی را از دست خواهید داد.

پس با استفاده ی به موقع از خدمات امداد خودرو از مزایای زیر بهره مند شوید:

• جلوگیری از بروز حوادث ناگوار ناشی از تعمیرات نادرست ماشین در زمان آینده

• هزینه های مناسب و مقرون به صرفه

جهت درخواست امداد خودرو رضوانشهر، یدک کش رضوانشهر، حمل خودرو رضوانشهر، خودرو بر رضوانشهر، خودروبر رضوانشهر با شماره تماس های امداد خودرو  ۱۵۹۳ تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس های امداد خودرو رضوانشهر:

اعزام امداد ماشین سیار و فوری به تمام نقاط استان گیلان

در امداد خودرو رضوانشهر، به منظور ارائه خدمات امداد خودرو فوری، ما با اعتماد به کارشناسان مجرب خود در تمام مناطق رضوانشهر حاضر هستیم. امداد خودرو فوری از جمله ویژگی های مهمی است که هر شرکت امداد خودرویی برای خود در نظر می‌گیرد.

ما در امداد خودرو رضوانشهر، برای پوشش سریعترین امداد خودرو، مراکز متعددی را در سرتاسر پایتخت رضوانشهر راه‌اندازی کرده‌ایم. با اعزام امداد خودرو فوری در کمترین زمان ممکن، به محل رانندگان عزیز کمک می‌کنیم.

در امداد خودرو رضوانشهر، ارسال یدک کش در امداد ماشین به صورت 24 ساعته و شبانه روزی انجام می‌شود. بنابراین، اگر خودروی شما در شب دچار مشکل شد، نیازی به نگرانی نیست.

با تماس 24 ساعته با شماره امداد خودرو رضوانشهر، می‌توانید از خدمات متنوعی که ارائه می‌دهیم، بهره‌برداری کنید.

سرعت، ضمانت تعمیر و ارائه خدمات، و همچنین سیستم انتقادات و پیشنهادات ما در سایت امداد خودرو رضوانشهر از ویژگی‌هایی هستند که ما را از سایر شرکت‌های امداد خودرویی متمایز می‌کنند.

خدمات خودرو بندر انزلی
خدمات خودرو رضوانشهر

خدمات امداد خودرو رضوانشهر

با استفاده از سرویس شرکت های خودرو بر رضوانشهر از خدمات زیر میتوانید بهرمند شوید:

 1. تعمیر در محل رضوانشهر
 2. خودرو بر رضوانشهر
 3. امداد خودرو رضوانشهر
 4. یدک کش رضوانشهر
 5. ماشین بر رضوانشهر
 6. تعمیر وسیله نقلیه در کوتاه ترین زمان ممکن
 7.  تعمیر حرفه‌ای وسیله نقلیه
 8. هزینه مقرون‌به‌صرفه‎ و مناسب برای تعمیر
 9. حمل وسیله نقلیه به صورت کاملا ایمن
 10. حمل اتومبیل به نمایندگی
 11. عوض کردن باطری
 12. تعمیر برق وسیله نقلیه
 13. پنچرگیری

به صورت کلی امداد خودرو رضوانشهر خدمات مختلفی را ارائه میکند. عموما خدمات ارائه شده توسط این مراکز مربوط به عیب یابی و تعمیر است. خدمات کمکی می تواند در داخل یا خارج از شهر باشد.

امداد خودرو رشتامداد خودرو رشتامداد خودرو رشتامداد خودرو رشت
خودروبر رشتخودرو بر رشتخودرو بر رشتخودروبر رشت
حمل خودرو رشتحمل خودرو رشتحمل خودرو رشتحمل خودرو رشت

مهمترین پیشنهاد های امدادخودرو رضوانشهر

1: هرگز هنگام گرم بودن و یا روشن بودن موتور، درب رادیاتور خودرو را بار ننمایید، زیرا در این صورت سیستم رادیاتور بعضی از خودرو ها نیاز به هواگیری مجدد خواهد داشت و همچنین به خاطر بالا بودن دمای آب احتمال سوختگی برای شما وجود دراد.

2: ضرورت همراه داشتن ابزار و وسایل مهم و حیاتی در خودرو.

3: حتما از سالم بودن چراغ های مه شکن و به همراه داشتن زنجیر چرخ قبل از شروع مسافرت مطمئن شوید.

4: توصیه اصلی امداد خودرو رضوانشهر به دارندگان کلیه محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو این است که نسبت به در همراه بودن گوشی تلفن هوشمند همراه و پاوربانک در سفرهای درون و بیرون شهری توجه کافی را داشته باشند تا در زمان بروز مشکل بتوانند از طریق سایت یا با شماره تماس از خدمات ما بهره ببرید

5: از عملکرد سیستم ترمز و دستی خودرو قبل از حرکت اطمینان حاصل کنید.

6: در سطوح لغزنده جاده هنگام بالا بودن سرعت از تعویض ناگهانی به دنده های سنگین خودداری کنید.

7: در جاده های شلوغ و پر ترافیک فاصله ایمنی با خودروهای جلویی را رعایت نمایید.

8: در صورت استفاده از داروهایی که هوشیاری شما را کاهش میدهند اکیدا از رانندگی خودداری نمایید.

9: از وجود آچار چرخ و زاپاس خودرو قبل از شروع سفر داخلی و خارج از کشور با پلاک کاپوتاژ ماشین در رضوانشهر اطمینان حاصل نمایید.

10: قبل از شروع مسافرت از سطح روغن های خودرو اطمینان حاصل نمایید.

امداد خودرو بندر انزلی
امداد خودرو رضوانشهر

چرا امداد خودرو رضوانشهر

خودرو بر رضوانشهر با هدف مشتری مداری و هزینه های مطابق با اتحادیه آماده ارائه خدمات به امدادخواهان عزیز می باشد. سالها تجربه باعث شده است که نقص خودروی شما بدون تحمیل هزینه های اضافی به سرعت حل شود. در صورت نیاز خودروی شما بدون آسیب دیدگی به تعمیرگاه تخصصی و مجاز خودرو منتقل گردد.

امداد خودرو رضوانشهر عضو اتحادیه صنف دارندگان تعمیرگاه, اتوسرویس, پارکینگ و کارواش های رضوانشهر می باشد. به کارگیری افراد با تجربه, سیستم واحد امدادرسانی و امدادرسانی سریع ما را از سایرین متمایز می کند.

23 سال تجربه را به کار گرفته ایم تا خدمات خود را با کیفیت و با قیمت مناسب به ساکنین عزیز ایران ارائه دهیم. باشد که به امید حق تعالی آرامش و رضایت خاطر شما هموطنان عزیز را جلب نماییم.

خدمات رسانی سریع امداد خودرو

متاسفانه امروزه ارائه خدمات در کشور، بسیار کند انجام میشود. یکی از دلایل امدادرسانی کند فاصله یدک کش تا محل می باشد. امداد خودرو رضوانشهر از سیستم جامع و پراکنده در تمام جاده ها بهره گرفته است.

با به کارگیری خودروبر های زیاد ما این مشکل را حل کرده ایم. در ابتدا نزدیکترین امداد خودرو را به محل شما ارسال میکنیم.

در صورت امکان نیز خودروی شما در محل تعمیر میگردد. با به کارگیری افراد متخصص, قطعات اورجینال تعمیر خودرو در محل امکان پذیر می باشد.

هزینه های مقرون به صرفه امداد خودرو

امداد خودرو رضوانشهر عملیات امداد را مطابق با نرخاتحادیه انجام میدهد. متاسفانه برخی افراد سودجو اقدام به اخذ هزینه های گزاف از امداد خواهان کرده اند. ما در رضوانشهر رضایت مشتریان را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده ایم.

خودروی شما با قیمت منصفانه در محل تعمیر میگردد. تمام قطعات نیز با قیمت بازار و به صورت اورجینال در محل ارائه میگردد.

هزینه های حمل خودرو نیز با قیمت ارائه شده در اتحادیه محاسبه میگردد. برای اطلاع از هزینه های امداد خودرو میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تضمین کیفیت خدمات امداد خودرو

سابقه بالا, به کارگیری افراد متخصص و با تجربه نشانه های یک امداد خودرو مرکزی و معتبر می باشد. امداد خودرو رضوانشهر با ارائه خدمات با کیفیت و با ضمانت توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

مشتریان عزیز میتوانند بازخورد عملیات امدادی را از دوطریق به ما گزارش دهند. سامانه 1693 به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گویی تلفنی میباشد.

همچنین پیشنهادات و انتقادات را نیز میتوانید از طریق فرم تماس سایت ارسال نمایید.

جلب رضایت مشتریان

مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان عزیز از اصول اولیه ما  می باشد. ما با ارسال سریع خودروی امدادی به همراه تعمیرکار مجرب توانسته ایم مشکل خودرو را در تمام جاده های ایران برطرف نماییم.

تعمیر خودرو در محل نیز به دلیل مهارت های امدادگران عزیز در اکثر موارد قابل انجام می باشد. همچنین تنوع یدک کش های ما در جاده های کشور باعث حمل سریع انواع خودرو با یدک کش به نزدیکترین تعمیرگاه مجاز شده است.

برای همه عزیزان در جاده های کشور و استان امنیت و آرامش خاطر را آرزومند هستیم.

موقعیت مکانی امداد خودرو و خودروبر رضوانشهر در روی نقشه گوگل

خودرو بر بندر انزلی
خودرو بر رضوانشهر

چرا باید برای حمل خودرو از یدک کش مناسب استفاده کرد؟

پاسخ به این سوال دور از ذهن نیست شما تصور کنید یک کامیون را با وانت و یا نیسان حرکت دهید، این کار نه تنها ممکن نیست بلکه خیلی خطرناک هم می باشد.توجه به حفظ تعادل خودرو با یدک کش از آسیب به اتومبیل، صدمه به بدنه، شاسی و… خودداری می کند.

نکات مهم در زمان استفاده از یدک کش

احتمالا یک بار در عمرتان مجبور به استفاده از یدک کش ها می‌شوید. خرابی، تصادف یا تمام شدن سوخت و کمک گرفتن از یدک کش را تا بحال تجربه کرده اید به هرحال هیچ وقت مشخص نمی شود ماشین کی و کجا خراب می شود . باید خود را برای هر شرایطی آماده سازیم.

بهترین نوع یدک کش برای خودرو

به طور معمول یدک کش های مختلفی را در کنار جاده ها مشاهده کرده اید ، اما آیا نوع آن ها اهمیت دارد؟ و یا اینکه بهترین یدک کش برای اتومبیل شما کدام است؟ ممکن است یک وانت و یا جرثقیل را برای بکسل ماشین خودتان انتخاب کنید. توصیه ما به شما کاربران عزیز این است که هر کدام از این یدک کش ها باید در شرایط خاص خود انتخاب شوند تا بتوانند امکانات ویژه را نسبت با شرایط برای شما ارائه دهند.
جرثقیل های بارکش بیشتر برای خودرو های به نسبت بزرگتر انتخاب می شوند، پس اگر اتومبیل شما اندازه ای بزرگ دارد، انتخاب یدک کش وانت و یا نیسان اصلا گزینه خوبی نیست.

Iran Car Relief Services

emdad khodro  – khodro bar Rezvanshahr – khodrobar Rezvanshahr – yadak kesh Rezvanshahr – emdad khodroeast gilan – khodrobar Rezvanshahr  rasht – khodrobar Rezvanshahr gilan – car transfer from  gilan  to talesh – car transfer from fuman to

امداد خودرو سایر شهر های استان گیلان

امداد خودرو طاهرگوراب

امداد خودرو پیر بازار

امداد خودرو ماکلوان

امداد خودرو ضیابر

امداد خودرو جیرنده

امداد خودرو توتكابن

امداد خودرو ماسوله

امداد خودرو دیلمان

امداد خودرو اطاقور

امداد خودرو احمدسرگوراب

امداد خودرو رانکوه

امداد خودرو چوکام

امداد خودرو رودبنه

امداد خودرو لیسار

امداد خودرو حویق

امداد خودرو واجارگاه

امداد خودرو گوراب زرمیخ

امداد خودرو شلمان

امداد خودرو چوبر

امداد خودرو بازار جمعه

امداد خودرو کومله

امداد خودرو مرجغل

امداد خودرو خشکبیجار

امداد خودرو لولمان

امداد خودرو پره سر

امداد خودرو شفت

امداد خودرو چابکسر

امداد خودرو چاف و چمخاله

امداد خودرو کوچصفهان

امداد خودرو رودبار

امداد خودرو لشت نشا

امداد خودرو رحیم‌ آباد

امداد خودرو اسالم

امداد خودرو لوندویل

امداد خودرو کلاچای

امداد خودرو سنگر

امداد خودرو لوشان

امداد خودرو رستم‌ آباد

امداد خودرو کیاشهر

امداد خودرو املش

امداد خودرو منجیل

امداد خودرو ماسال

امداد خودرو رضوانشهر

امداد خودرو سیاهکل

امداد خودرو خمام

امداد خودرو فومن

امداد خودرو رودسر

امداد خودرو صومعه‌ سرا

امداد خودرو آستانه اشرفیه

امداد خودرو آستارا

امداد خودرو هشتپر

امداد خودرو لنگرود

امداد خودرو لاهیجان

امداد خودرو بندر انزلی

امداد خودرو رشت

مناطق تحت پوشش امداد خودرو شهرستان رضوانشهر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا